.

.

Решетки Пиедестал Фанови Метал Кат Фан, Осцилирачки Индустриски Одделение Кат Висока Брзина Фан, 3 Лопати Механичка Контрола се Применуваат за Домаќинство, Канцел?

Решетки Пиедестал Фанови Метал Кат Фан, Осцилирачки Индустриски Одделение Кат Висока Брзина Фан, 3 Лопати Механичка Контрола се Применуваат

Мислење на купувачите:

DEN 1987.20
Износ
Залиха

Чист Бакар Мотор.Електричен вентилатор обезбедува моќни правец на проток што ќе кул вашата соба брзо.Широк агол правец на снабдување, прилагодлив осцилација, лево и десно автоматско замав агол е 120°, горе и долу на теренот агол е 30°, ветрот, се шири надалеку, а целиот простор ќе се олади!.Aerodynamically балансиран 3 ножеви за максимална струење и моторни ефикасност.И постојат 3 брзина - ниско-средно-висока брзина.Застане на Вентилатор, со Просечна База.Просечна база дава целата стојат фан стабилност, одржување на фан во застане на телото каде што тоа е.Засилен метал mesh капак, со што на врвот на фан анти-шок, анти-притисок.Внимателен дизајн на Шифрирана мрежа покрие вашите безбедност на тоа добро го спречува прстите од добивање во тоа случајно.Се фокусираат на себе заклучување тока, ова е точка за да ви овозможи да се соберат и расклопување.Овој фан е идеална за дома, оранжерии, гаражи, работилници и други области кои можеби ќе треба тешки ѕид фан.Фан категорија : подот фан Контрола метод : механички снабдување Воздух тип : тресење на главата Номинална моќност : 58cm-180w, 68cm-230w, 78cm-280w Ротирачка брзина : 1400r/мин Мерки на претпазливост : 1. Таму може да бидат физички грешки во производ големина кога мерење рачно. 2. Поради силната светлина, овој производ ќе имаат одредена боја разлика.Ова е нормален и неизбежен.ви благодариме за разбирањето! 3.Време на испорака 10-15 дена.Ве молиме да не контактирате ако не можете да примате редоследот по 30 дена. 4.Ако имате било какви прашања, можете да стапите во контакт со нас преку е-маил, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа; Ние имаме различни стилови на Индустриски фан.Ако имате време, добредојдовте на нашата продавница да се купи, ние ќе се потрудиме да ви послужи.

Декларирани својства

Најдобри предлози