.

.

Healifty Стоматолошки Стерилизација Кутија Рек Хируршки Стерилизација Кутија Дезинфекција Касета Послужавник за Хируршки Инструменти (Сина)

Healifty Стоматолошки Стерилизација Кутија Рек Хируршки Стерилизација Кутија Дезинфекција Касета Послужавник за Хируршки Инструменти

Мислење на купувачите:

DEN 779.76
Износ
Залиха

Стоматолошки Дезинфекција Кутија-Стоматолошки Пластични Стерилизација Рек Инструмент Сместување Стоматолошки Алатки За Дезинфекција Кутија.Стерилизација Случај Стоматолошки Инструмент За Стерилизирање Фах Сад Стерилизација Пластична Касета.Отпорна на висока температура дезинфекција.Идеален подарок за пријатели, кои се ангажирани во работата поврзана со.Направени од премиум пластични материјали, еко-пријателски, издржливи.Descriptions With овој случај на мали и важни алатки не ќе бидат во хаос.Направени од премиум материјал, издржлив и практични за долгорочна употреба.На дезинфекција носител е за burs стерилизација, многу лесен за употреба.Погоден за професионална употреба.Карактеристики - Материјал : Пластика.- Големина : Околу 8.5 x 9 x9cm.- Направени од премиум пластични материјали, еко-пријателски, издржливи.- Уникатен дизајн е многу погодно за вас да ги користите.- Мала тежина и компактни димензии, лесно да се носат.- Отпорна на висока температура дезинфекција.- Идеален подарок за пријатели, кои се ангажирани во работата поврзана со.Пакет Including1 x Стоматолошки Sterilizer Кутија.

Декларирани својства

Најдобри предлози