.

.

Фан Пакет - Мравка и Декември Lifesize Картон Исечок / Standee - Вклучува 8X10 (25X20Cm) Ѕвезда Фото

Фан Пакет - Мравка и Декември Lifesize Картон Исечок / Standee - Вклучува 8X10 (25X20Cm) Ѕвезда Фото

Мислење на купувачите:

DEN 1559.76
Износ
Залиха

ВКЛУЧУВА ЅВЕЗДА ФОТОГРАФИЈА!УНИКАТЕН Starstills, со исечок ќе добие дарежлив 25x20cm сјаен финиш фотографија на Мравка & Декември професионално произведена и отпечатена на премија, горниот крај кристал архива на квалитетот на Fujifilm фотографска хартија. 178cm Висока Lifesize Исечок.Сите наши cutouts се лиценцирани производи.Тие се собираат и да се свитка настрана за лесно складирање во секунди.Само Поддршка.Погоден за подароци, спална соба декорација, домашен театар декорација, ѕид декорација, дете спални соби, канцеларија клупи и партии.Нашите lifesize standees ќе се претвори глави и wow vistors во еднаква мерка!Тие, исто така, се совршен точка на фокус на било тематските партија или совршен подарок сигурни за задоволство на повеќето страствен фан.Сите standees се дизајнирани само поддршка и состави за неколку секунди.Од друга страна можно е да го напушти поддржува рамен и ѕид на standee како што сакаат.Сите standups може да биде укината за лесни за складирање.Сите Картон Cutouts се 2 D и произведени и couriered од Велика Британија!.

Декларирани својства

Најдобри предлози