.

.

Три 3 Џеб Вод Организатор Складирање Тешки Товарни Нето за Тојота Такома 2013-2019 Товар Организатор Складирање Нето

Три 3 Џеб Вод Организатор Складирање Тешки Товарни Нето за Тојота Такома 2013-2019 Товар Организатор Складирање Нето

Мислење на купувачите:

DEN 407.76
Износ
Залиха

●● Средена - Три Џеб товар складирање нето помага да се задржи вашата багажникот и складирање областа на организиран и средена слободни.Безбедно да се обезбеди вашиот товар во Автомобил, Камион, Комбе или SUV.Не се грижите за работите возен околу додека сте возење, создавање neater и повеќе пријатна средина. ●● Премиум Квалитет : еластичен пребивање е направен од висококвалитетен Полиестер материјал за да се обезбеди сила и издржливост, Тоа нема да солза или rip лесно со тешки намирници. ●● Три Џебови - За класифицирање и одржување вашиот товар во место без летање сите над вашиот багажникот или да се изведат.Тоа помага да се организира или продавница за намирници, автомобил опрема, алати и други предмети, прави сите предмети обезбедени на сите, без оштетување на нив. ●● Прилагодливи : Нашите Три Џеб Мрежа за Складирање Нето може да се прилагоди од 44 инчен да 56 инчен во ширина, со 12 инчен длабочина и 12 инчен висина.Складирање нето се протега околу вашиот работи и можете да ставам уште повеќе се работи за тоа од кога било досега.Во голема мера одговара на повеќето водови, пикап камион кревети или SUV задните карго простор. ●● БЕЛЕШКИ : ве Молиме проверете ја големината пред купување.Ако постои било кое прашање или совет за нашите производи, ве молиме ни e-mail директно.Три џебови Камион Товар Нето Пикап Камиони Кревет Организатор ви Помага да се обезбеди вашиот товар.Камионот товар нето-е поделен на три оддели во која е прилично убаво како што може да се одделни објекти во различни делови.Само да се вчита вашето предмети во три џебови и ќе остане на местото до го стигнат до својата дестинација.Карго нето организатор помага да се организира или продавница за намирници, опрема, алати и други предмети без да се грижиш за нив паѓа над во задниот дел на вашиот автомобил.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме да се Добие Завртка Возачот на рака пред собрание ако било дупки се потребни за да се обезбеди товар нето. 2. Завртка Возачот Не Се Вклучени.Пакување Детална : 1. Карго Мрежи*1pc 2. Хардвер Пакет*1 сет.

Декларирани својства

Најдобри предлози