.

.

Автомобил Таванот Товар Нето Џеб, 35.4x25.5 Автомобил Покривот Складирање Организатор со Патент Тока, Долго Патување Кампување SUV Складирање Торба Шатор Ставање Ватен?

Автомобил Таванот Товар Нето Џеб, 35.4x25.5 Автомобил Покривот Складирање Организатор со Патент Тока, Долго Патување Кампување SUV

Мислење на купувачите:

DEN 407.76
Износ
Залиха

Покривот складирање кеси може да се прилагоди според ширината на покривот.Тоа исто така може да се користи како складирање торба во багажникот. - Направен од високо-квалитет полиестер, со добра breathability и издржливост. - Одговара за повеќето автомобили, како на пример, автомобил, ЏИП, камион итн.Големина е 35.

Декларирани својства

Colour :
Black

Најдобри предлози