.

.

Мајк Хемптон Autographed Хјустон Astros Капа - Autographed Капи

Мајк Хемптон Autographed Хјустон Astros Капа - Autographed Капи

Мислење на купувачите:

DEN 3215.76
Износ
Залиха

Категорија; Autographed Капи.Оваа Хјустон Astros Играч Носи Капа е лично рака потпишан од страна на Мајк Хемптон.Оваа капа вклучува индивидуално нумерирани, подесувате-очигледно TRISTAR Автентични холограм, која може да биде потврдена на интернет на tristarauthentic Мајк Хемптон е поранешен левак стомна, кој одигра во MLB од 1993 година до 2010 година. На две-за време на Сите-Ѕвезда, освои пет Сребро Slugger Награди и еден Златен Ракавица Награда.Во 2000 година, тој беше Националната Лига Првенство Серија МВП и pitched во Светот, Серијата која година за Mets.Хемптон се повлече во 2010 година со 148 победи и 1,387 strikeouts.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Мајк Хемптон сувенири.Хјустон Astros сувенири.

Декларирани својства

Најдобри предлози