.

.

Новороденче Девојки Шапка Памук Мека Расадник Beanie за Младата 0-4 Месеци Симпатична Лак Болница Капа Сет

Новороденче Девојки Шапка Памук Мека Расадник Beanie за Младата 0-4 Месеци Симпатична Лак Болница Капа Сет

Мислење на купувачите:

DEN 550.80
Износ
Залиха

100% Памук.Машина За Миење.Премиум памук новороденче beanie:бебето шапка е специјално дизајниран за деца девојки.Нашите памучна ткаенина прави за softest слој за вашиот малку еден, cpzy и нежно за вашите сакани деца " кожа.Бебето капи нема да предизвика било каков притисок на вашите деца, поради неговата мала тежина.Класичен солидна боја и симпатична лак дизајн,тоа го прави новороденче капи совршено пар со секое новородено тимови.Одлично за секојдневно носење и да се направи вашето бебе повеќе модерен и симпатична.Одличен подарок за мајка и бебе:знаеме busyness на нови мајки доилки и мора да сакате да поминувате повеќе време ве придружува на бебето, па ние нудиме машина перат бебе капи за да се олесни замени,чисти и здравјето на бебето.Ова новороденче beanie е исто така убав подарок за бебето.Се грижи за мало бебе главата.т е исто така најдобриот партнер за новороденче фотографии. 0-4 Месеци одговара : Една големина, главата обемот на мека beanies за новороденче е 12"-18", се тркалаат шапка работ нагоре за да го промените бебето капи големина и стил, супер се вклопуваат во просек за 0-4 месеци новородено бебе доенче девојки.Симпатична бебе beanie со лак:Што се случува кога ќе се комбинираат класичен дизајн и трендовски додаток?Неверојатна флексибилност.Ова се носат-никаде бебе во болница шапка бенефиции до било playday облека.Новороденче essentials, бебе памук капи се специјално дизајнирани за чување бебе главата и ушите топло.Можете да се тркалаат новороденото beanies шапка до работ да се прилагодат на вашето дете главата!.ЗА НАС-YOVONA:YOVONA е посветена на поддршката на нови мајки на нивната важна мајчинство патување.Ние иновираат и да понуди висок квалитет на мајка&бебе производи на глобалниот пазар за да се обезбеди удобност и да ги задоволи потребите.Ако имате било какви прашања кога се прима нашето бебе во болница шапка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ние ќе го реши тоа за вас во прв пат!.

Декларирани својства

Најдобри предлози