.

.

Zutano Унисекс Девојки^Бебе-Момчето Trapper

Zutano Унисекс Девојки^Бебе-Момчето Trapper

Мислење на купувачите:

DEN 588.00
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 70% Памук, 30% Полиестер.Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.ОСТАНУВА НА ВАШЕТО БЕБЕ ГЛАВА : Ова бебе шапка останува на вашиот малку една глава!Нашите топли руно бебе капи функција кука и јамка затворање дека fastens удобно под брадата, да се задржи оваа топла зимска шапка со уво клапи цврсто во место.Без разлика колку е тешко вашиот малку една игра во снег или колку брзо зима ветрот дува, нивните faux-крзно обрабени шапка се случува да остане стави!.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ : Овие симпатична бебе капи се направени на екстра-мек памук-мешавина руно и се удобен мора да се има за што малку еден.Тие имаат пријатна руно надворешноста со faux-крзно обидел да заврши вашиот малку еден во удобност и топлина.Долго уво клапи се осигура дека нивните уши остане toasty и сува во текот на целиот ден.За дополнителна погодност, тие се исто така машина перат.ПОТОПЛИТЕ ОД ДРУГИ КАПИ : ви Благодариме на дизајн, конструкција и материјалите, оваа капа ќе го задржи деца топло.Редовни поврзана toboggan капи за деца или обичен зимски капи немаат уво клапи или здрав кука и јамка затворање дека Zutano trapper шапка има.Оваа капа опфаќа повеќе на вашето дете главата со нејасни руно за дополнителна топлина во текот на било ладно времето ситуација.СОВРШЕН ПОДАРОК : Кога е време да се продавница за луѓето во вашиот живот кои се очекуваат бебе, тогаш не гледам понатаму.Нашите руно шапка, бебе booties, и други додатоци, со нивната симпатична дизајн и стил, како и нивната традиција на квалитет, направи одличен бебе туш, birthday (роденден), или бебето регистар на подароци.НА ZUTANO МИСИЈА : На Zutano, бебиња инспирира секој ден.Како еден од најпознатите сакана и влијателни брендови во детската мода, ние се вклучат брилијантни бои, иновативни дизајни, и радосна елементи во нашата разноврсна линија на производи за да се донесе на вашето дете личност во животот.Нашата цел е да се инсталира чувство на playfulness, љубов и креативност во срцето и умот на вас и вашиот малку еден.

Декларирани својства

Најдобри предлози