.

.

NVJUI JUFOPL Момчиња возач на камион Шапка, се Видиме Подоцна Багер Назад Мрежа Бејзбол Капа

NVJUI JUFOPL Момчиња возач на камион Шапка, се Видиме Подоцна Багер Назад Мрежа Бејзбол Капа

Мислење на купувачите:

DEN 383.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Памук,Мрежа,Најлон.Предвремени затворање.Направени од 35% памук, 65% најлон.моделот печатење, пријатна на допир.Прилагодлив со прилепува на седум места, издржлив материјал со дише мрежа назад.Круна : 4.3 инчен, гребенот : 2.6 инчен, обемот на главата : 20-22 инч.Совршен за на ден во сонцето, дневна, кампување, спорт, активности на отворено, патување, групни активности, итн.Најдобро за 2-10 години тинејџер момчиња, девојки, пријатели, деца, персоналните роденденски подарок.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. {Бренд} NVJUI JUFOPLWe посветуваат големо внимание на квалитетот на hat Every процес е строго controlled Made на висок квалитет на ткаенина Што може да се купи со доверба.Дизајнот на криви шапка е повеќе целосно заштитени од sun Made на 35% Памук, 65% најлон Рака затворање е прилагодлив со прилепува на седум позиции Трајни twill материјал со дише мрежа назад Екстра фирма криви законот за подобро засенчување и заштита.совршен за активности на отворено : како што се диви авантура, кампување,, пешачење, и така натаму; Или само потрага стилски тоа т е голем дар во лето за децата да се оди на едно патување, Гледа фудбалски натпревар обука,камп, и роденденски подароци.Националниот Ден На Знамето, Подигање На Настанот.

Декларирани својства

Најдобри предлози