.

.

Неверојатни Abby - Beatrice - Акрил Аптека Тегла (66 оз), Бања Канистер, Декоративни Тегла, Суета Организатор, Кујна Складирање, Бонбони Бафет, Свадба Екранот, BPA-Free и да се За?

Неверојатни Abby - Beatrice - Акрил Аптека Тегла (66 оз), Бања Канистер, Декоративни Тегла, Суета Организатор, Кујна Складирање,

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

[СОВРШЕН КВАЛИТЕТ] Направени од врвен квалитет акрилна пластика.Нема да се загрози како стакло или керамика.BPA-free и олово-слободни.Безбедно и издржливи.Идеални за вашата употреба ден и секаде. [ПОВЕЌЕ намени] мора да се има аптека тегла поставени за да се задржи разни предмети : бонбони, закуски, украсни предмети, памук топки, шминка сунѓери, бања соли.Погоден за повеќе намени : бонбони бафет, свадба екранот, декоративни тегли, бања канистри, суета организаторите. [КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН] едноставен класичен дизајн со доволно капацитет.Погоден за свој креативен прикажува и оригинални прилагодувања. [ОДЛИЧЕН ПОДАРОК] одличен подарок за вас и вашите најблиски.Одличен подарок идеја за родендени, свадби, годишнини, како и кои било други специјални прилики. [МОДЕРНА ЕЛЕГАНЦИЈА] Кристално јасно и сјајна.Стилски и модерен дизајн.Еден елегантен објект за било кое место во домот.

Декларирани својства

Најдобри предлози