.

.

Swann SWPRO-735CAM-НИ ПРО-735 Мулти-Цел Ден/Ноќ Безбедносна Камера Ноќ Визија 85-Стапки/25 Метри (2-Pack)

Swann SWPRO-735CAM-НИ ПРО-735 Мулти-Цел Ден/Ноќ Безбедносна Камера Ноќ Визија 85-Стапки/25 Метри (2-Pack)

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

На Swann 735 Кам има 720 ТВ Линии висока видео квалитет, 85ft 25m одлична ноќ визија, и 60ft 18 милиони BNC кабел.Кабел навој преку стои и времето доказ IP67 обвивка ви дава дополнителна сигурност.Лесно се поврзува на вашиот ТВ & DVR за 24/7 мир на умот.Спецификации : Видео за Видео Квалитет : 720 ТВ Линии Минимална Осветлување : 0 Лукс (IR за) Day/Night Mode : Бојата во текот на денот / префрла на B&W во текот на ноќта Светлото Надомест : Yes Агол на Гледање : 59 degrees Night Визија Ноќ Визија Растојание : До 82ft/25m IR-намалување на Филтер : Yes General Внатрешна / Надворешна : Внатрешна или надворешна, IP67 оценет Оперативни Напојување : DC 12 V Операција Температура : -4° С ~ 122° F / -20° C ~ 50° C Тело Изградба : Алуминиум Камера & Стојат Димензии : 3.7"x 2.0" x 3.4" / 96mm x 53mm x 85mm : Камера & Издржи Тежина : 0.67 кг / 305g What е Вклучена ПРО-735 Камера Кабел Успеа Заградата BNC Кабел 60ft / 18 милиони BNC да РКА Адаптер за Монтирање Завртки & Приклучоци Оперативни Инструкции Кражба на Одвраќање Налепници x 4.

Декларирани својства

Најдобри предлози