.

.

Moropaky Чукање на срцето Играчка Кутре Играчка Чукање на срцето Перница Куче Анксиозност Играчка Чукање на срцето Полнети Играчки за Поделба Анксиозност Смирувачки ?

Moropaky Чукање на срцето Играчка Кутре Играчка Чукање на срцето Перница Куче Анксиозност Играчка Чукање на срцето Полнети Играчки

Мислење на купувачите:

DEN 551.76
Износ
Залиха

Поделба Анксиозност Помош : На чукање на срцето играчки со чукање на срцето која е симулација на вистинскиот пулсира чукање на срцето овозможува кутре да се чувствуваат чукање на срцето, со што се намалува нивната вознемиреност и да се навикнеш на новиот дом или тежок период, како е можно поскоро.Гајба за Обука Алатка за & Спиење Обука Играчка : На гајба играчка симулира животната средина, која кутре не се сами и еден од нивните "пријатели" се таму со нив.Со друштвото на Чукање на срцето Полнети Животни Играчка , кучето може да се прилагодат на кинолошки што е можно поскоро, и може да имаат подобар сон.Удобноста на Вашиот Крзно Бебе : На чукање на срцето играчка обезбедува најдобар дружењето и удобност на куче во текот на ноќта, за време на патувањето, во текот на гром и молња, и ефикасно го намалува вознемиреноста и стравот од куче.Кадифен Играчки + Чукање на срцето Симулатор : производот содржи кадифен куче играчка и вистински чукање на срцето симулатор дека треба 3 ААА батерии, но не се вклучени.Кадифен куче играчки е направен од удобно, кожата-friendly ткаенини, и тоа може да биде машина за перат со срцето се отстранети.На чукање на срцето ќе се исклучи автоматски по работи за 8 ЧАСА.Природно Решение за анксиозност : Ние усвојување на природен начин да се придружи и удобноста на вашето домашно милениче, тоа е најмногу безбеден за вашите четири нозе на бебето.

Декларирани својства

Најдобри предлози