.

.

Високи Перформанси Висока Точност Контролер Кабел Конвертор Контролер Адаптер Целосна Дигитална Едноставен Дизајн за Xbox за ТВ

Високи Перформанси Висока Точност Контролер Кабел Конвертор Контролер Адаптер Целосна Дигитална Едноставен Дизајн за Xbox за ТВ

Мислење на купувачите:

DEN 1584.00
Износ
Залиха

Целосно дигитален формат на видео и аудио, нема пренос на тежината, работи со повеќето активира Телевизори и монитори.Со адаптер кабел, можете да ја заживее старата класични игри на вашиот ТВ слободно.Поддршка за xbox display modes вклучувајќи 480p,720p и 1080i, ви донесе посебен искуство.Овозможува напредно процесирање на сигналот за висока точност, боја и резолуција, со високи перформанси.Без власт, без неуредна полнење кабел, само еден кабел, едноставен дизајн, plug and play.Функција : 1. Целосно дигитален формат на видео и аудио, нема пренос на тежината, работи со повеќето активира Телевизори и монитори.2. Поддршка за xbox display modes вклучувајќи 480p,720p и 1080i, ви донесе посебен искуство.3. Овозможува напредно процесирање на сигналот за висока точност, боја и резолуција, со високи перформанси.4. Без власт, без неуредна полнење кабел, само еден кабел, едноставен дизајн, plug and play.5. Со адаптер кабел, можете да ја заживее старата класични игри на вашиот ТВ слободно.Спецификации : Предмет Тип : HDMI Кабел Converter Material : ABSColor : Како Слика Shown Adapter Кабел Должина : Околу. 24cm/9.45 in HD Кабел Должина : Околу. 1.5 м/4.9 ft Weight : Прибл. 290.0 g/10.2 oz Applicable за XBOXPower Потрошувачка : Помалку од 2 WSupport Видео Режим на Внесување : Погоден за xbox display mode, вклучувајќи 480p, 720p, 1080i Support Видео Излез на Владата : во Излез чист дигитален видео/audio How да се користат : 1. Отстрани претходните за A/V кабел и поврзете го адаптерот.2. Вметнете едниот крај на кабелот во конвертор и на другиот крај во слободен приклучок на ТВ. 3. Се претвори во енергија за XBOX и на ТВ, и бидете сигурни дека A/V влезот на ТЕЛЕВИЗОРОТ е вклучен точниот текст поврзан за XBOX. 4. Потврди дека ќе може да се види за XBOX слика на ТЕЛЕВИЗОРОТ.Адаптер LED сега треба да биде зелена. 5. Инсталацијата не е завршена и тоа е многу едноставен за употреба.Пакет Листа : 1 x HDMI Кабел Converter1 x Cable1 x Manual Note : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1‑3мм/0.04‑0.12 во грешка, ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Адаптер нема да зголемиш или прилагодете ја сликата.Ако сакате поголема контрола над сликата, ве молиме да се разгледа користење за Bitfunx е OSSC (Отворен Код за Скенирање Конвертор).

Декларирани својства

Најдобри предлози