.

.

WZRY 20 Компјутери - Метал Директно месо тело Спирала Пресврт Вежба Малку 0.5 mm Дијаметар за Модел Makin

WZRY 20 Компјутери - Метал Директно месо тело Спирала Пресврт Вежба Малку 0.5 mm Дијаметар за Модел Makin

Мислење на купувачите:

DEN 864.72
Износ
Залиха

Извртени нож, тоа ви помага да се вежба дупки брзо.Вкупна Должина : 21mm/0.83";.Малку Дијаметар : 0.5 mm.Раката вежба постави модел е погоден за дрво, пластика, гума, модел, орев, килибар, монистра, восок, маслиново орев, полимер глина и др.Изработен од квалитетни алуминиумски легури, трајни и фирма.Спецификација:Име на Производ : Пресврт Вежба Малку;Материјал : Metal Shank Дијаметар : 0.5 mm;Малку Дијаметар : 0.5 mm Total Должина : 21mm/0.83";Боја : Gray Package Содржина : 20 x Пресврт Вежба Малку.

Декларирани својства

Најдобри предлози