.

.

Лента Логика TL242430SK Брановидни Кутии, 24 L x 24 W x 30 H, Kraft (Пакување од 120)

Лента Логика TL242430SK Брановидни Кутии, 24 L x 24 W x 30 H, Kraft (Пакување од 120)

Мислење на купувачите:

DEN 460.80
Износ
Залиха

Стандард за квалитет на сигналот индустриски Брановидни Кутии.Произведени од 200#/ЕКТ-32 kraft брановидни.Krabičkách се продаваат во палети количини и брод рамен да заштедите на простор за складирање и превозот.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор. 24" x 24" x 30" Брановидни Кутии.Стандард за квалитет на сигналот индустриски Брановидни Кутии.Произведени од 200#/ЕКТ-32 kraft брановидни.Krabičkách се продаваат во палети количини и брод рамен да заштедите на простор за складирање и превозот.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор.Овие кутии се индустриски стандард!.Широк спектар на големини за да се приспособат на најчестите превозот, се движат и пакување needs.By со користење на соодветна големина на кутија, вие може значително да го намали вашиот превозот на трошоците погодени од Димензионални Тежина Цените Фактори.Кога ќе право на големината на вашите пратки ќе се минимизира употребата на неважечки се пополни.Во кривина избегнување на непотребни простор и непотребни трошоците за превозот.Со стотици кутии, за да изберете од, тоа никогаш не било полесно да се најде соодветна кутија големина за секоја ваша потреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози