.

.

ICTIVE Тренингот Резервоарот Блузи, за Жени без Ракави Јога Блузи, за Жени Мрежа Racerback Резервоарот на Врвот на Мускулите на Резервоар

ICTIVE Тренингот Резервоарот Блузи, за Жени без Ракави Јога Блузи, за Жени Мрежа Racerback Резервоарот на Врвот на Мускулите на Резервоар

Мислење на купувачите:

DEN 455.52
Износ
Залиха

95% полиестер, 5% spandex.Не Кајгана.Грбот е составен од мрежа крои.Тоа изгледа Секси и шармантна.Се држи воздухот тече и ви Држи кул кога ќе спорт.Backless, Заоблени криви полите, Лажичка Вратот, лабава одговара овозможува лесно дели над било градник, ви нуди максимална удобност.Оваа ткаенина суши брзо.Тоа е растеглив, Дише, Супер меки, Лесни, Кожата Пријателски и Влага wicking.На тренингот резервоарот врвот совршен за тренинг, јога, трчање, фитнес, спортски, trainning, вежба или само за секојдневно носење.Лесно да се грижи, машина или рака мие ладно,(Под 30°).Пегла на loe топлина settings.Не Кајгана.Ние сме млади претприемачи.Ние љубовен живот и биле ентузијасти за работа надвор.Од оригинални дизајни, ткаенина селекции, како и финалното производство, нашите производи се направени во куќата.Ова е колку ние сме во состојба да ви понуди висок квалитет на производи во голема вредност!.

Декларирани својства

Најдобри предлози