.

.

Пакување од 100 Премиум Квалитет #8 Себе Дупчење Base Подлога со Филипс Пан Главата Само Прислушување Завртки за Гипс Табли - Нема Дупка Првично е Потребно од страна Mobi ?

Пакување од 100 Премиум Квалитет 8 Себе Дупчење Base Подлога со Филипс Пан Главата Само Прислушување Завртки за Гипс Табли - Нема

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

Изграден за Да Трае - На Mobi Заклучување Само Дупчење Подлога Завртки за Base се направени од премиум квалитет на материјалите.На подлога се направени од индустриска степен на пластични и метални навртки не ' рѓа и не се применува.Безбедна & Држи До 75 Кг. - На овие само-дупчење подлога завртки се совршени за светло должност да медиум-должност апликации.Тие, исто така, започнете полесно од другите base шрафовите и не бара дупка подготовка.Длабоко Тема Дизајн и Стабилна Контрола - пластични base подлога дојде со големи теми.Ова им овозможува на сидро да се намали длабоко во 3/8", 1/2", или 5/8" дебела base и го намалува ризикот од неа се извлече надвор.Широк Спектар На Апликации - Трајни и сигурна, овие се совршени за бесење загради, декоративни тела, завеса прачки, слика рамки, и лебдат полици на ѕидовите.Солидна Производ На Голема Цена - комплет вклучува 50 ребрести пластична подлога и 50 #8 завртки.Оваа base сидро во собата е голем плус на секое лента со алатки и мора да се има за секој сопственикот на куќата.

Декларирани својства

Најдобри предлози