.

.

LX-SUNCX Paracord се Справи и Силиконски Ракав Подигање на Компатибилен со Хидро Колба Широка Уста Шише за Вода (Pearly розова/розова, 12oz-24oz)

LX-SUNCX Paracord се Справи и Силиконски Ракав Подигање на Компатибилен со Хидро Колба Широка Уста Шише за Вода (Pearly розова/розова,

Мислење на купувачите:

DEN 993.60
Износ
Залиха

Плус Заштитна Силиконска Подигање Ракав, ова е најдобриот натпревар. ⁂Најдобар подарок за пријателите или себе си!Стилски, Уникатен Изглед и Заштита : Овие голема потрага Paracord се справи додадете кул стил, исто така, живописни идентитет на вашиот шише.1x Меки Силиконски Заштитна Boot1x Инсталација instructions NOTE : Шише НЕ се вклучени.-Комерцијален гума безбедност прстен + алуминиумски легури carabiner.Не грижете се за намалувањето или губењето сте скапо шише за вода.Прикачите вашата шише со еден ранец, појас, шетач, ништо.BPA free и не-токсични,Нема чуден мирис,Лесна за чистење.-LX-SUNCX има строги барања на квалитетот на производот,секој се Справи со Мозок поминува низ прецизен завршувањето на процесот пред тоа добива за вас.Ако не сте задоволни со нашата paracord рачка, ние ќе ви испратиме замена или да ви даде целосна наплата!Може да бидат сигурни да се купи, целосно ризик-бесплатно!.Прекрасен активности на отворено се доаѓа.Подгответе се за повеќе опуштено начин на патување?Нашите Paracord Рачки се "повеќе од 20 различни бои снопови" за да изберете од, и можете да изберете еден од вашите омилени бои.Одлично за активни луѓе on-the-go : туристите, campers, проходилки, спортисти, ученици, дури и зафатен мајки.Плус една Заштитна Силиконска Подигање Ракав.Она што е во Пакет : 1x Paracord Рачка(монтажни + перат) со Безбедноста Прстен и Carabiner.-ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.⁂Прекрасен активности на отворено се доаѓа : paracord се справи со carabiner е полесно да висат на ранец, и може да се пие вода во секое време.ТОПЛО СОВЕТ : за нашите јаже се справи со животот замена гаранција.Тоа е Супер Лесно и Удобно да го Носите Вашиот Колба.Не се Вклопува Hydro Flask 24oz шише и други стандардни устата шишиња со вода.Тоа не само како шише заштита на говорница, но, исто така, се употребува како домашно Милениче Сад. ⁂Најдобрата Комбинација на Шише за Вода Додатоци!Ќе добиете 1 елита Paracord Опстанок Рака Превозникот со 3-дупка за безбедност прстен и carabiner;BPA-FREE Висок Квалитет на храна одделение заштитна силиконска ракав говорница за hydroflask, Трајни, го Спречува вашиот шише од испакнатини,вдлабнатини и dings.тоа може да биде продолжен во 12 стапки кои важат за поправка на опрема,вода rescues + многу повеќе.Дајте му на вашиот шише за вода подолг живот.

Декларирани својства

Најдобри предлози