.

.

Notrax 152 Вафли ETC Влезот Мат, за Дом или Канцеларија, 3' X 5' Јаглен

Notrax 152 Вафли ETC Влезот Мат, за Дом или Канцеларија, 3' X 5' Јаглен

Мислење на купувачите:

DEN 1288.08
Износ
Залиха

Се МИНИМИЗИРА ОСТАТОЦИ - Ако сте уморни од откако остатоци следи во вашиот дом или канцеларија, овој низок профил мат е за вас.Тоа е висока/ниска шема олеснува стружење.Одржување на влага и остатоци од нога сообраќај во заливот.Поставените комерцијални одделение ивица направени од рециклирани материјали е засилен агол закрпи за дополнителна сила, помага во отстранување на влага и остатоци.РЕЦИКЛИРАН ТРОШКА ГУМЕНА ПОДЛОГА - рециклираниот гумена подлога костец површини, минимизирање на движење на мат.ДОСТАПНИ БОИ/ДИМЕНЗИИ - Кафена, Сина, Јаглен. 2 "x 3', 3' x 5', 4' x 6'.Чувајте вашиот дом или канцеларија бесплатно на остатоци со Notrax Дијамант ETC.Овој кат мат е наменет за употреба во мала до средна сообраќајни гранки.На покренати, crushproof дијамант дизајн инциденти и чисти, додека тепих-да-edge (ETC ) трошка гума-edge периметар entraps нечистотија и влага.

Декларирани својства

Најдобри предлози