.

.

3D Mural Постер (350x250cm) Црно Животно мачка Дневна Соба Позадина се Отстранува Само Лепило Платно Налепници Креативни Фото Mural Уметност Ѕид за Детска Спална соба Home Office С

3D Mural Постер (350x250cm) Црно Животно мачка Дневна Соба Позадина се Отстранува Само Лепило Платно Налепници Креативни Фото Mural

Мислење на купувачите:

DEN 2049.60
Износ
Залиха

Погоден за било каква мазна површина. ☆Инсталација : Супер едноставен, без лепак е потребно!Само да се држи на самолепливи платно mural директно на ѕид, поставете го на ленти рамо до рамо, и притиснете!Дури и ако ова е вашиот прв пат инсталирање на позадина на платно, не се плаши од неуспех.Вие, вашето семејство и пријатели дефинитивно ќе бидете импресионирани.прашува : 1 : Со цел да се олесни транспортот, имаме пре-сече 50cm широк појас по должината на ширина на mural.Ова е единствена декорација.Производ големина : ширина X height150x105cm(50x105cm,3 копии)200x145cm(50x145cm,4 копии)250x175cm(50x175cm,5 копии)300x220cm(50x220cm,6 копии)350x250cm(50x250cm,7 копии)400x280cm(50x280cm,8 копии)450x300cm(50x300cm,9 копии)Пакет се Вклучени : Исклучителна mural x1 Why избере нашиот mural?1.Ако ви треба одредена големина, можете да не контактирате преку е-маил.Ние ќе бидеме среќни да одговориме на вашите прашања.Тука се повеќе исклучителна позадини, додадете нови бои во вашата куќа, и да ви донесе добро расположение!Квалитетот на производот : На материјалите што се користат се отпорни на деформација, истегнување, и имаат добра пропустливост на воздух, со што воздухот во вашата соба новак.☆Производ големина : нашата платно самолепливи mural, Wx H : 350x250cm (Секоја панели 50x250cm, 7 панели) Производ големина може да се прилагоди. Модните модели : Исклучителна шема decals и модерното печатење уметност дизајн стане око-фаќање на мурали, со виталност и добро расположение за вашата дневна соба.Ако mural не е рамен, можете да ја користите железо за да се поправи тоа во место. Лесен за користење : Платно decals, кои се лесно да лупам и паста, забава и брзо.Вие може да ги привлече шеми на ѕидот во едноставни чекори без месинг до вашиот сопствен дизајн.Ако имате било какви други прашања, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.3 : ве Молиме земе кредитна картичка или други картичка, тријте ја налепницата од средината на двете страни кога pasting, притисне сите bubblesnote : не паста Судрат нерамни површини.Ова не влијае на инсталацијата, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Без оглед на големината ќе ги нарачате, ќе го добиете целата шема, во размер.Ова е mural позадина направени од самолепливи платно. Висок-квалитет materials Made на висок квалитет на самолепливи платно, трајни, водоотпорен, кој се одвојува, еднократно. ☆Обичај производство : Нашата позадини се направени на барање веднаш по купувањето.Го инсталирате во вашата дневна соба, спална соба или вашето дете соба, и ужива во нејзината прекрасна ефекти ден и ноќ.2 : ве Молиме да се исчисти ѕид со мека крпа пред pasting да се задржи на ѕид е сув.

Декларирани својства

Најдобри предлози