.

.

Течни Силикони iPhone Случај со Калено Стакло Екран Заштитник (Црна, iPhone 11)

Течни Силикони iPhone Случај со Калено Стакло Екран Заштитник (Црна, iPhone 11)

Мислење на купувачите:

DEN 164.64
Износ
Залиха

Оваа серија течни силикони случај е едноставна, функционални и ќе обезбеди вашиот телефон одлична заштита од капки, удари и шокови.Висок квалитет на Течни Силикони Случај 1. Токму одговара на обликот на iphone телефони, со лесен пристап до сите порти и карактеристики, поддршка безжични полнење 2. Тенок одговара, тенка, лесна тежина, здрав, но не и гломазна 3. Grippy Текстура : Мека течни силикони материјали прави за да не се лизга зафат и удобно држење, убаво на допир и лесно да се чисти 4. Екран На микрофибер поставата крпа на внатрешноста е мека и ќе не нула задната страна на телефонот кога ставање во 5. Целосна Покриеност & Мека Дното : Сите 4 страни се опфатени со силикони за високо-одделение капка заштита, и на дното на овој случај е мека, дека ќе се направи лизгајте до функцијата за многу поудобно и мазна. 6. Исто така, овој случај доаѓа со калено стакло екран заштитник.

Декларирани својства

Најдобри предлози