.

.

Пред Задните Индикатори Мотоцикл Blinker Пак Сигнал Светла, За Kawasaki NINJA 1000 650R ZX-6R 600 636 ZX-10R ZX-6RR ZX-10RR Z750 Z1000 KLE500 KLE650 Пред Задните Пак Сигнали (Боја : Јасно Леќа)

Пред Задните Индикатори Мотоцикл Blinker Пак Сигнал Светла, За Kawasaki NINJA 1000 650R ZX-6R 600 636 ZX-10R ZX-6RR ZX-10RR Z750

Мислење на купувачите:

DEN 2174.40
Износ
Залиха

Ниска потрошувачка.Супер светло, ниска потрошувачка на енергија, долг животен пат.Побрзо вклучување/исклучување на времето за одговор за возење безбедност.Лесна инсталација.Класичниот дизајн е совршен за да се надградба на вашиот мотор.Спецификација : Материјал : ABS Plastic Lens Боја : Бриши/Дим/Amber Позиција : Пред или Rear Light Боја : Amber Fitment : ве Молиме проверете подолу fitment пред да купите.За Kawasaki NINJA ZX-6 R 2007-2012 For Kawasaki NINJA ZX-10 R 2008-2017 За Kawasaki NINJA ZX-10 RR 2017 За Kawasaki NINJA 1000 2014-2016 За Kawasaki NINJA 650 R 2006-2008 За Kawasaki NINJA ZX-6 R 636 2005-2006 For Kawasaki NINJA ZX-6 R 600 1997-2006 For Kawasaki NINJA ZX-6 RR 2003-2006 За Kawasaki Z750 S 2005-2006 За Kawasaki Z750 2007-2009 За Kawasaki Z1000 2007-2009 За Kawasaki KLE 500 2005-2007 За Kawasaki KLE 650 VERSYS 2007-2008 За Kawasaki KLR 650 2008-2017 Пакет, Вклучувајќи : 2 парчиња Пак Сигнали.

Декларирани својства

Material:
ABS Plastic
Lens Color:
Clear/Smoke/Amber
Position:
Front or Rear
Light Color:
Amber
Fitment:
Please check below fitment before your purchase. :
For Kawasaki NINJA ZX-6R 2007-2012 :
For Kawasaki NINJA ZX-10R 2008-2017 :
For Kawasaki NINJA ZX-10RR 2017 :
For Kawasaki NINJA 1000 2014-2016 :
For Kawasaki NINJA 650R 2006-2008 :
For Kawasaki NINJA ZX-6R 636 2005-2006 :
For Kawasaki NINJA ZX-6R 600 1997-2006 :
For Kawasaki NINJA ZX-6RR 2003-2006 :
For Kawasaki Z750S 2005-2006 :
For Kawasaki Z750 2007-2009 :
For Kawasaki Z1000 2007-2009 :
For Kawasaki KLE 500 2005-2007 :
For Kawasaki KLE 650 VERSYS 2007-2008 :
For Kawasaki KLR 650 2008-2017 :
Package Including :
2pcs Turn Signals :

Најдобри предлози