.

.

ZOEMO 2pc XXXL Големи Памук Јаже Кошница со Рачки 22x14 Перат Кошница, Ткаени Складирање Кошница, Голема Кошница, Ќебе Кошница, Играчка Кошница, Перница Кошница, Перење Заба?

ZOEMO 2pc XXXL Големи Памук Јаже Кошница со Рачки 22x14 Перат Кошница, Ткаени Складирање Кошница, Голема Кошница, Ќебе Кошница, Играчка

Мислење на купувачите:

DEN 1768.80
Износ
Залиха

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : ZOEMO XXXLarge ткаени јаже кошница мерки 22" x 22" x 14", со поголем капацитет за складирање, совршен за задржување на облека, фрли перници, ќебиња, бебе пелени, влошки, играчки, итн.БОНУС МАЛА КОШНИЦА : мали ткаени кошница не е само корисна за складирање кутии, совршен за клучеви, remotes, лосиони, рачни крпи, накит и додатоци, но, исто така, стилски соба оркестарот, појавување совршено со било дома декор стил.ПРИРОДЕН ПАМУК, ПЛЕТЕНИ ТЕМА ЈАЖЕ : Направен од природни органски памук, нашите перење кошеви се меки на допир, но цврсти доволно да се задржи нивната форма и се застане на своите сопствени.Двојно рачно ткаени крстот крои е еколошки и дише, со исклучително одлична издржливост.ГОЛЕМ МЕКА РАЧКА : Здрав, великодушно големина се справува со засилен крои овозможи удобен и удобно носење на тешки товари околу куќата. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Посветена на обезбедување на високо квалитетни производи е нашата долгорочна цел.Ние нудиме 1-годишна гаранција за оваа квалитет перење забавува.Никакви проблеми, само нас контакт.Ние сме тука за вас. 100% Памук Јаже Материјал : Помек и безбеден за деца.Модерен Боја : Neturel боја за било која од вашиот Декор.Квалитетот Guranteed : Најдобри направени од памук мешавина јаже, rip-слободни.Издржливи со Повеќе за Употреба : Перење забавува, облека попречува, кошница за ќебе, играчки, крпи, чување.Две мулти-цел јаже кошеви во две погодно големини.Убав, неутрални бои, кои работат во било кој простор.Дебели, засилен се справи со крои да се справи дури и најтешкиот товари.Не е тешко пластични парчиња или остри агли, така што тие се безбедни за бебето.Рака-перат за несреќа склони дена.Голема Кошница (22"x14") плус БОНУС мала кошница (8"x12").Две мулти-цел јаже кошеви во две погодно големини Убав, неутрални бои, кои работат во кој било простор, Дебела, засилен се справи со крои да се справи дури и најтешкиот товари Без тешко пластични парчиња или остри агли, така што тие се безбедни за бебе Рака-перат за несреќа склони дена Голема Кошница (22"x14") плус БОНУС мала кошница (8"x12").

Декларирани својства

Најдобри предлози