.

.

Рев-На-Полица 4WCTM-2150DM-2 Двокреветни 50 Четвртиот Врвот Монт Повлекување Од Кујната Отпад Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за 18 Инчен Широк интервал од 1,5 Инчен Faceframe Каб?

Рев-На-Полица 4WCTM-2150DM-2 Двокреветни 50 Четвртиот Врвот Монт Повлекување Од Кујната Отпад Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за 18

Мислење на купувачите:

DEN 3479.76
Износ
Залиха

Се ЗГОЛЕМИ КУЈНА ПРОСТОР : Зголеми кујна простор и чување на отпадот надвор од погледот во овој двоен 50 четвртиот повлекување од корпата за ѓубре врвот монт контејнер за лице рамка кабинети.ЗДРАВ ДИЗАЈН : Апсолутна набитост со front-страна монтажа, прилагодливи задните moveable загради, и целосна екстензија 150 фунти оценет топката-имајќи слајдови.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно се инсталира дизајн за не-гужва поставување со патентиран пред насобраните вратата планината загради; Месеци да кабинет вратата, заден, и sidewalls.ДИМЕНЗИИ (Ш x D x H) : 18"W x 23.25"D x 21.75"H; Faceframe минимум кабинет отворање : 18 инчи.ВКЛУЧЕНИ : Вклучува 2 50-четвртиот кантите со дрвената рамка за 1.5 - инчен лице рамка на кабинетот и монтажа на хардвер. (1-2) 27-50-четвртиот отпад контејнери (во зависност од моделот).Издржливи дрво рамка.Монтажа на хардвер. (1-2) 27-50-четвртиот отпад контејнери (во зависност од моделот)Трајни дрво frame Mounting хардвер.

Декларирани својства

Најдобри предлози