.

.

Puma Men ' s Essentials Поместена Јакна

Puma Men ' s Essentials Поместена Јакна

Мислење на купувачите:

DEN 1360.08
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Редовно Се Вклопуваат.Направени со warm CELL : Топлинска изолација стапици топлина блиску до телото за да помогне да се задржи топло во ладно услови;.Вода repellant - умен ткаенина не само што се заштитува од правец на но ви држи удобно во влажна состојба премногу.Внатре stormflap со одгледува на брадата guard за заштита;.Чиста ракави и полите заврши со возрасен на соочуваат и внатре elastication.Ние се придржуваме до основите за Essentials Поместена Јакна со сите топлина што треба и атлетски се сече за да остане во тренд.Карина L зема инспириран од стилови, од 80-тите години - се толкува да одговара на денешниот лежерен патики изгледот на Калифорнија плажа градови.Кожени горни е потенцирана од страна на перфорирани vamp и ПУМА formstripe.Врв на чевли е новиот cupsole инструментално иако со малку покачена единствена платформа со текстура интерес за пети и пета област и мачка брендирање во medial.На Soft Foam+ sockliner обезбедува супериорни амортизирање и оптимална удобност за секој чекор на вашиот ден.

Декларирани својства

Најдобри предлози