.

.

Линеарно Движење Водичи Линеарно Движење Топката Имајќи Слајд Блок Черупка SC8UU SCS8LUU SC10LUU SCS12UU 16UU 20UU 25UU 30UU Линеарна Вратило 3D Печатач Делови CHFENG-G ( Боја : SCS UU , Внатреше

Линеарно Движење Водичи Линеарно Движење Топката Имајќи Слајд Блок Черупка SC8UU SCS8LUU SC10LUU SCS12UU 16UU 20UU 25UU 30UU Линеарна

Мислење на купувачите:

DEN 1356.00
Износ
Залиха

Пакет се вклучени : 2 парчиња/4pcs линеарна имајќи блок.Блок : SCS VUU , SCS UU , SCS LUU.Внатрешен Дијаметар : 6-30мм.Ве молиме да проверите на кои Големината и Количината ви треба.Блок : SCS VUU , SCS UU , SCS LUUInner Дијаметар : 6-30mm Please проверите која Големина и Количина што треба.Ако имате било какви прашања или проблеми по купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро.

Декларирани својства

Најдобри предлози