.

.

XIAOMINDIAN 10pcs Пневматски Конектор PC4-01 1.75 mm 3мм PTFE Цевка Брз Спојка се Хранат Влезот за J-Раководител Фитинзи Reprap Hotend Одговара на 3D Печатач Печатач Делови

XIAOMINDIAN 10pcs Пневматски Конектор PC4-01 1.75 mm 3мм PTFE Цевка Брз Спојка се Хранат Влезот за J-Раководител Фитинзи Reprap Hotend

Мислење на купувачите:

DEN 160.56
Износ
Залиха

Модел : PC4-01. Завртка навој : M10. За : E3 D V6. 3 D Печатач Делови Додатоци.Модел : PC4-01 Screw навој : M10 For : E3 D V6 Package листата : 10pcs Please се чувствуваат слободни да не контактирате ако никакви проблеми, нашата служба за корисници тим ќе одговори на вас во прв пат.

Декларирани својства

Најдобри предлози