.

.

CASETiFY Ултра Влијание Случај за iPhone 13 Про - Авто Љубов - Јасно Црна

CASETiFY Ултра Влијание Случај за iPhone 13 Про - Авто Љубов - Јасно Црна

Мислење на купувачите:

DEN 1680.00
Износ
Залиха

Компатибилен со i Phone 13 Про Само (6.1" Големина на Екран).Направени од CASETi FY иновативниот, шок-отпорни qìtech 2.0 материјал, оваа i Phone случај доаѓа опремен со влијание-апсорбирање на внатрешниот слој, заштита на телефони од до 9.8 ft капки. 25%+ Крена Специјално Дизајнирани Камера Прстен Држи Вашиот Објектив Безбедно; Зголемена агли, со додадени qitech = крајната заштита.Компатибилен со безжичните полначи.Ние се потпираат на 65% рециклирани материјали да се направи секој случај, и се користи 100% рециклираат пакување за превозот.Не сте гледање на работите : на светлина и љубов вибрации зрачи исклучите оваа нова колекција се вистински договор.Земете една трансцендентална патување секој пат кога ќе ги собереш вашите технологија, благодарение на Лигави Чудак е магијата на допир за оваа нова колекција.Секој детал е фино подесени за оптимална заштита, чувствувате отпорност, и ултра-елегантен, ултра-тенок стил.Ние се земе 3-дел пристап кон заштита : Подигна камера прстен за заштита на леќите на камерата, екстра qìtech 2.0 опфатени агол браници за 360-степен на заштита, и конечно на поставените рамки штити екраните кога падна frontward.

Декларирани својства

Најдобри предлози