.

.

Бебе Кревет Декорација Играчка Не-Плетени Ткаенини Рачно Изработени Креветчето Музички Мобилни Кит На

Бебе Кревет Декорација Играчка Не-Плетени Ткаенини Рачно Изработени Креветчето Музички Мобилни Кит На

Мислење на купувачите:

DEN 1372.56
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бебето Креветчето Мобилни Кревет Бел Носителот Рака Заградата направени од пластика, играчки се направени од Не-плетени Ткаенини.Секоја мобилна игра Само Еден утешителен чиста и светла песна.Висина : 67 cm/26.38 инчи.Може да се прилагоди, ве молиме контактирајте не за големина што ви треба, инаку ние ќе брод објектот во оригинална големина за вас.Најдобри Божиќ Подарок & Најдобар Избор за Бебе Туш,Црн петок и фестивал.Бродови од Хонгконг.Наменета за бебиња од раѓање до 24 месеци, Тој е направен за задоволство на бебињата и да се стимулира нивната природна љубопитност.Секој пакет содржи Бебе Креветчето Мобилни Кревет Бел Носителот Рака Заградата и Правец-up Музичка Кутија и играчки.Тоа е важен производ за бебето и расадник.Играчки се направени од не ткиво ткаенина.Ве молиме имајте на ум : Може да се прилагоди, ве молиме контактирајте со нас за бои ви се допаѓа, инаку ние ќе брод објектот во оригиналната боја за вас.Секоја мобилна игра Само Еден утешителен чиста и светла песна, тоа е Брамс Lullaby или Моцарт Lullaby(по случаен избор).

Декларирани својства

Најдобри предлози