.

.

tech21 Ево Работ за Apple iPhone SE (2020) и iPhone 7/8 Телефон Случајот со 12 ft. Капка Заштита

tech21 Ево Работ за Apple iPhone SE (2020) и iPhone 7/8 Телефон Случајот со 12 ft. Капка Заштита

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

Геометриски Дизајн : Додадете суптилни дизајн детал за вашиот телефони оригинална убавина.Тенок Профил : Заштитете го вашиот телефон без додавање на непотребни големо.Останете Поврзани : Тестиран за да работи совршено со безжично поврзување.Повеќе Детали : Трајни, отпорно на гребење материјали со прецизност-инженерните копчиња даде мазна, точен одговор.Работи совршено со Tech21 екран заштитници за целосна заштита.Цел живот се ограничени вклучени.Како Работи : Три слоеви, патентиран ребра и flex шок (На високо-вршење влијание материјал уникатен Tech21) работат заедно за да се апсорбира влијание енергија капка По капка. 12ft/3. 6 M заштита.Капка По капка.Со три слоја и содржи Flex шок, високо-вршење влијание материјал уникатен Tech21, ЕВО работ штити капка По капка од до 12 стапки (3. 6 метри).и тоа не е се надевам или претпоставка, тоа е научно докажано.

Декларирани својства

Најдобри предлози