.

.

Дрво Кутија Знак Ѕид Уметност Цитати Ѕид Оркестарот Канцеларија Оркестарот за Биро Просторија Оркестарот Цитат Кутија Дрво Знак со Велејќи Парче од Моето Срце Жив

Дрво Кутија Знак Ѕид Уметност Цитати Ѕид Оркестарот Канцеларија Оркестарот за Биро Просторија Оркестарот Цитат Кутија Дрво Знак со

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

ЗОШТО Оркестарот декоративни мини дрво кутија знак.Срцето Парчиња Биро Оркестарот Знак мерки 5.75 x 5.75-инчи; дизајнирани да можат слободно да застане на сопствените или висат на ѕидот.Расположение Чита : ПАРЧЕ ОД МОЕТО СРЦЕ ЖИВЕЕ ВО РАЈОТ.Цел : копнеж за вашите најблиски со овој декоративни дрвена кутија знак во вашиот специјален настан.LLook ЗОШТО Оркестарот за инспиративни, забава, саркастична, и срцето затоплување подароци и декоративни знак.Класична црна и бела дрвена кутија знак кој е потресен изгледа "ПАРЧЕ ОД МОЕТО СРЦЕ ЖИВЕЕ ВО РАЈОТ" расположение и потресени детали.Кутија знак со цитати е направен од дебела и еко-пријателски дрво.Дрво Биро Оркестарот мерки 5.75 x 5.75-инчи.Кутија знак за дома декор е одлична за housewarming подарок, спомен-подарок.Оваа кутија знак оркестарот е дизајниран да можат слободно да застане на сопствените или висат на ѕидот.Го додадете во Кошничката и да се купи во класична кутија знак за себе и за друг некој се грижи за тебе.

Декларирани својства

Најдобри предлози