.

.

C. P КОЖА 18 инчен Бизнис Гласник големи Лаптоп Briefcase Компјутер Satchel Кожа Crossbody Случај & Таблета на Ден Торба

C. P КОЖА 18 инчен Бизнис Гласник големи Лаптоп Briefcase Компјутер Satchel Кожа Crossbody Случај & Таблета на Ден Торба

Мислење на купувачите:

DEN 1679.76
Износ
Залиха

ИЗДРЖЛИВИ & TRANDY ВО ПОГЛЕД : Мажите гласник торба е направен со супериорен лудиот коњ cowhide кожа и отпорен на вода платно за долгорочна употреба.Пореметена брчките и гребнатини на површината се создаде гроздобер и диви гледа.МНОГУ ПРОСТОР ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ на : Оваа кожа гласник торба има 9 џебови за да ги задоволат вашите разни треба. 5 надворешните џебови и 4 внатрешни џебови за да се активира вашата шише, чадор, картички, паричник, лаптоп и нешто во нивното право позиција.ОТСТРАНЛИВ & ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА : Рамо, рака на платно гласник торба е монтажни и може да се прилагоди на најсоодветен должина.Поместена се справи и рака исто така се корисни за да се олесни вашиот замор.Големи во Големината - Оваа торба е доволно голем што го носи 17.5 инчи лаптоп и некои датотеки за работа.Висина на торбата е 13 инчен и ширина од торбата е 5 инчи.УДОБЕН МАГНЕТНИ SNAP & ПОМЕСТЕНА ЛАПТОП РАКАВ : Лаптоп messneger торба е двојно обезбедени со магнетни прилепува и патентите.Внатрешниот поместена лаптоп ракав одговара за 15.6 инчен лаптоп и сплотена печат се обезбеди тоа да биде стабилен.Тоа е гласник торба што е добро за на училиште, колеџ, бизнис, работа, патување, преку ноќ и сл.

Декларирани својства

Најдобри предлози