.

.

ИРИС САД UTB-27 27 Литри Комунални Тешки Tote, 2 Пакет, Црвена/Црна

ИРИС САД UTB-27 27 Литри Комунални Тешки Tote, 2 Пакет, Црвена/Црна

Мислење на купувачите:

DEN 952.80
Износ
Залиха

Чувајте ги вашите содржини безбедно и сигурно со овие издржлива пластика тешки totes.Жлебови и заклучување на дупки во капакот ќе им помогне одржите вашиот содржината на тешки пластични кутии за складирање екстра сигурна и безбедна.Длабоко капак прави безбедно редење повеќе пластични кутии за едноставен и лесен.На 27 литри капацитет е идеален за било која од вашите големи складирање потреби.Димензии : 30. 25"L x 20. 25"W x 14. 25"H. Внатре Димензии : 25. 0"L x 15. 0"W x 13. 0"H. Земе цврстина на друго ниво.Овие тешки Комунални Тешки Totes направени од издржлив пластични помогнат на содржината сигурна и безбедна.Пластичните кутии се одржи на 27 литри, нуди многу простор во внатрешноста.Уникатно дизајниран за заклучување дупки во капакот и rim направете го тоа лесно за да се обезбеди капак во место со катанец или со bungee врвца, ќе ви овозможи и да додадете екстра ниво на безбедност на вашите пластични единица за складирање.Жлебови во капакот да може лесно да се обезбеди ремени или bungee канапи, да им се овозможи да брзо да обезбеди повеќе пластични кутии во место.Не се лизга гнездење капак прави редење повеќе пластични кутии за складирање брз и сигурен, максимизирање на ограничен простор за складирање и ви помага да ги исполни некоја голема складирање треба.Направен во САД.Сет од две.

Декларирани својства

Најдобри предлози