.

.

SPNEC Ѕид Монтирани поштенско Сандаче Вертикална Заклучување Капка поштенско Сандаче Пред Тремот Станбени Отворено за Поштенски Услуги Градина Стан

SPNEC Ѕид Монтирани поштенско Сандаче Вертикална Заклучување Капка поштенско Сандаче Пред Тремот Станбени Отворено за Поштенски Услуги

Мислење на купувачите:

DEN 7096.08
Износ
Залиха

Материјал : Метал.Тип : Поштенска Услуга.Стил : Монтира На Ѕид.Материјал : фрлија алуминиум (нема рѓа).Процес : Поцинкуван лим (анти-корозија, рѓа-отпорни), на предната плоча се умре-излиени, и целиот е на самото место-заварени и riveted, и склопување се попрскува со пластика.Материјал : Метал.Тип : Поштенска Услуга.Стил : Монтира На Ѕид.Материјал : фрлија алуминиум (нема рѓа).Процес : Поцинкуван лим (анти-корозија, рѓа-отпорни), на предната плоча се умре-излиени, и целиот е на самото место-заварени и riveted, и склопување се попрскува со пластика.Пакет се Вклучени : 1 mailbox Please забелешка : ве Молиме дозволено 1-2cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!Поштенско сандаче доаѓа целосно собрани, подготвени за инсталација.

Декларирани својства

Најдобри предлози