.

.

Квантните Системи за Складирање - Жица Shelving - Add-On Единица - - L x W x H - 14 x 72 x 74 - 5 Полиците - 1 - Нерѓосувачки Челик Заврши - Дел Број:AD74-1472S-5

Квантните Системи за Складирање - Жица Shelving - Add-On Единица - - L x W x H - 14 x 72 x 74 - 5 Полиците - 1 - Нерѓосувачки Челик

Мислење на купувачите:

DEN 801.60
Износ
Залиха

Нерѓосувачки Челик Жица Shelving Add-On за полнење ви овозможува да се прошири вашиот Дополнителен комплет со споделување на збир на мислења.Конфигурација опции вклучуваат права линија, да се врати назад и десната агли (L-Форма).Add-On колекции доаѓаат во комплет со 2 мислења, 5 полиците и 16-S-Куки.Дополнителни полиците може да се купи одделно.Единици со Add-On за полнење не може да се направи мобилен.Вклучува 2 - 74" Постови, 5 - 14" x 72" од не ' Рѓосувачки Челик Жица Полиците и 16-S-куки.

Декларирани својства

Најдобри предлози