.

.

HTC Желба 626G+ Plus Dual SIM Отклучен 8GB Андроид 5 на Меѓународната Берза Нема Гаранција (Сина)

HTC Желба 626G+ Plus Dual SIM Отклучен 8GB Андроид 5 на Меѓународната Берза Нема Гаранција (Сина)

Мислење на купувачите:

DEN 3839.76
Износ
Залиха

ЕКРАНОТ 5.0 инчи Заробеништво екран осетлив на допир, 16 M бои, КАМЕРА : 13 MP LED блиц Средно 5 MP, OS Android OS, v4.4.2 (Kit Kat), МЕМОРИЈА : Внатрешни 8 GB, 1 GB RAM меморија, Картичка слот за micro SD, до 32 GB (посветен слот) Не се вклучени.Dual Sim.Отклучен мобилни телефони се компатибилни со GSM превозникот како AT&T и T-Mobile, но не се компатибилни со CDMA превозници, како што се Verizon и Спринт.Ве молиме да проверите дали вашиот GSM мобилната превозникот поддржува бендови за овој модел пред купување : 2 G/ 2.5 G – GSM/GPRS/EDGE : 850/900/1800/1900 MHz (SIM 1 & SIM 2), 3 G – UMTS : 850/900/2100 MHz (SIM 1 & SIM 2), ,НЕ LTE!!.Овој уред не може да вклучуваат НАС гаранција како некои производители не чест гаранции за меѓународни предмети.Ве молиме контактирајте со продавачот на специфични гаранција information The кутија содржи : Вашиот нов уред, USB кабел, Полнач, Документација.Garantie L'étroite соработка entre High-Tech Место и сед fournisseurs nous permet де vous предлагач une garantie commerciale de 1.

Декларирани својства

Најдобри предлози