.

.

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Trolleyshelving Количка 3 Ниво Мобилни Нерѓосувачки Челик Кујнски Складирање на Цврсто Дрво со Гардероби Универзална Тркала, ?

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Trolleyshelving Количка 3 Ниво Мобилни Нерѓосувачки Челик Кујнски Складирање на Цврсто

Мислење на купувачите:

DEN 1807.20
Износ
Залиха

♦♢Ние Може да Не Биде во Можност да се Гарантира Дека Секоја Трансакција е Совршена, Но Ние Апсолутно ги Штити Интересите на Сите Клиенти!Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас, а Остатокот Ќе се Реши!. ♦♢Лесно да се Соберат и Чиста : Брз Собранието, Едноставен и Лесен, на Послужавник е Направена од Цврсто Дрво, Лесен за Чистење. ♦♢Карактеристики : 2 Тави, Слоевит Складирање, Лесен за Носење, Мазна Работ на Садот, Без Оштетување на Раката, Стилски Изглед, со Гардероби. ♦♢Тркала : Snap-На Универзална Тркала, Контролира Насока, Лесно да се Движите. ♦♢Материјал : Нерѓосувачки Челик Заграда (Влага-Доказ, Носат-Отпорни, Отпорни На Корозија), Цврсто Дрво Лента (На Животната Средина, Не-Токсични), Гумени Тркала, Имајќи Тежина : 40 Кг. ♦♢Добредојдовте во Мојата Продавница, Постојат Многу Стилови на Коли за Вас за да Изберете Од.Ако Ви Требаат Повеќе Дом Отворено Производи, Можете Да Ги Купите во Мојата Продавница!▁▂▃Опис на производот▁▂▃Име : Количка, Рек▁▂▃Количина : 1▁▂▃Големина : 43 X 30 X 65 Cm, 49 X 33 X 71 cm▁▂▃Може да Се Користи во Кујни, Гаражи, Бањи, Тераси, Ресторани, Итн.▁▂▃Може да Биде Ставен во Чаши, Чаши, Чинии, Прибор за јадење, Чаши Итн.▁▂▃Идеален за Појадок, Вечера, Лица, Настани, Роденден▁▂▃Пристигнување Време е од 10 до 25 Работни Дена и Времето за Испорака е 1 до 2 Дена.▁▂▃Answer : ___________________________ Note : ▁▂▃Производ Големина се Мери од страна на Страна, Ќе Има 1-3 см Грешка, ве Молам, Прости Ми!▁▂▃Поради Снимање Агол и Светлина, Може да Се Хроматските Аберации, ве Молиме обратете се до Вистинска Работа!.

Декларирани својства

Најдобри предлози