.

.

Newmind 5 Парчиња Украсни Ротари Замена Pinking Сечилото 45 Бран Ножеви Рефил За Шиење Ткаенина И Кожа Фото Хартија Ролери Занает Челик Quilting Ножеви

Newmind 5 Парчиња Украсни Ротари Замена Pinking Сечилото 45 Бран Ножеви Рефил За Шиење Ткаенина И Кожа Фото Хартија Ролери Занает

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

* Голема додатоци DIY комбинација занает кожа шиење quilting сечење проекти. * Висок квалитет на професионална одделение 45mm ротари машина бран за quilting, scrapbooking, кожа или винил сечење, diy комбинација занает, итн. * Сите наши ротари машина сечилото Одговара на вашиот ротари машина - компатибилен со сите ротари секачи,. * Се користи за сечење хартија, Кожа, Винил, Филм, Винил, Ткаенина Итн. * Направен од тешки легура Дупка : Прибл. 8mm; Дебелина : Прибл. 0.3 mm Package Вклучува : 5 Парчиња Бран Ротари Машина Ножици.

Декларирани својства

Најдобри предлози