.

.

TOPINCN Нерѓосувачки Челик Четка Метла Носителот Организатор Само Лепило Ѕид Поставена Четка Рек Водоотпорен за Гаража, Кујна Бања Дома Чување Комунални Rack(Круг База)

TOPINCN Нерѓосувачки Челик Четка Метла Носителот Организатор Само Лепило Ѕид Поставена Четка Рек Водоотпорен за Гаража, Кујна Бања

Мислење на купувачите:

DEN 249.36
Износ
Залиха

Оваа трајни метла закачалката е да не се користи само за да се одржи влажни четка и метла, но исто така може да се одржи на сите видови на дневни потреби, лесно за чување тоалетни четки, чадори, rakes, чистење алатки.спортска опрема, кујнски прибор, итн., погоден за гаражи, kitche.Нема потреба да стиска дупки и selfadhesive, задниот дел на метли и џогерите организатор користи супер силно лепило, без оштетување на ѕидот или стакло. 360 степени ротирачки гума дизајн се користи од двете страни на метла држачот.Кога метла држачот за ѕид се користи, дебелината на рачката автоматски се приспособува со топката да се стега.Постои гумена подлога за поддршка на назад за да го спречи тоа.Метла организатор ѕид е направен на 304 нерѓосувачки челик површина полиран и nonslip гума, водоотпорен и rustproof и лесно да се чисти, тоа е повеќе издржливи.Тоа е погоден за мазни површини, како што се плочки, челик мебел, метал, дрво, пластика површина, unpatterned од нерѓосувачки челик, од стакло (не се погодни за груба ѕид како што се боја, гипс, цемент и wallpaper (позадина).Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Метла Носителот Материјал : не ' Рѓосувачки Челик+Гума Боја : Како што е прикажано на сликата Стил : Тркалезна База, Semicircle База(Изборен) Круг База Големина : Прибл.6x6cm/2.4x2.4in Semicircle База Големина : Прибл.4x9.5cm/1.6x3.7in Тежина : Околу.107g~136g/3.8 оз~4.8 oz Технологија на Обработка : Огледало Стил : Американски стил Пакет Листа : 1 x Метла Носителот 1 x Ноктите за Слободни Лепак 1 x Помошни Налепница Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Broom Holder
Material:
Stainless Steel+Rubber
Color:
As shown in the picture
Style:
Round Base, Semicircle Base(Optional)
Round Base Size:
Approx.6x6cm/2.4x2.4in
Semicircle Base Size:
Approx.4x9.5cm/1.6x3.7in
Weight:
Approx.107g~136g/3.8oz~4.8oz
Processing Technology:
Mirror
Style:
American style
Package List:
1 x Broom Holder :
1 x Nail-Free Glue :
1 x Auxiliary Sticker :
Note:
1. Please allow 12cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози