.

.

C&C Метални Производи 5267 Орел Метал Копчето, Големина 33 Ligne, Никел, 36-Пакет

C&C Метални Производи 5267 Орел Метал Копчето, Големина 33 Ligne, Никел, 36-Пакет

Мислење на купувачите:

DEN 120.72
Износ
Залиха

Големина 33 Ligne.Никел заврши. 36 парчиња по пакет.Хопер копчето за враќање назад месо тело.Направен во САД.Опис на производот Оваа изгравирани метални копчето Е направен од челик и месинг за супериорен издржливост и заврши квалитет.Тоа е погоден за повеќето апликации од костимот да се облекуваат носат.Тоа е направено во САД од страна на C & C Метални Производи, светови најдобри копчето производителот од 1914. Од Производителот Оваа изгравирани метални копчето Е направен од челик и месинг за супериорен издржливост и заврши квалитет.Тоа е погоден за повеќето апликации од костимот да се облекуваат носат.Тоа е направено во САД од страна на C & C Метални Производи, светови најдобри копчето производителот од 1914.

Декларирани својства

Најдобри предлози