.

.

Wesdxc 20 Парчиња Не се Истури Капи Анти Поздравниот Шише Капи Обновливи за 55мм 3 и од 5 Литри Вода Jugs со 2 Парчиња Шише за Вода се Справи со(Случаен Боја)

Wesdxc 20 Парчиња Не се Истури Капи Анти Поздравниот Шише Капи Обновливи за 55мм 3 и од 5 Литри Вода Jugs со 2 Парчиња Шише за Вода

Мислење на купувачите:

DEN 167.76
Износ
Залиха

▲Пакет содржина : 20 парчиња сини не истури вода шише капи за долгорочна употреба и 2 парчиња шише за вода се справи со (случаен боја), за носење вода за пиење кофа. ▲Материјал : направен од пластика. ▲Шише за вода snap на капа : одговара за 55 mm 3 или 5 литри вода во шишиња Информации : погоден за предвремени врвот шишиња, а не за употреба со завртка врвот шишиња. ▲Не истури капа : сина јамка и бела внатрешна капаци за анти-сензација. ▲ 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА!Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашата Вода Jug Капа, ние ќе ви даде целосна наплата, без прашања праша. 20 парчиња Не се Истури Шише Капи Капи Обновливи за 55мм 3 и од 5 Литри Вода Jugs со 2 парчиња Шише за Вода се Справи со тоа Како да го користите 1.Само притиснете на хард 2.Најдобри важен чекор : звук "ПОП", е клучна точка за да бидете сигурни дека се истури слободни. ▲Спецификација Боја : Сина Големина Приближно : 55ММ(W) X 37 MM(H) Пакетот вклучува : 2 0 x 3 и 5 литри Шише капи 2 x шише за Вода се справи со(Случаен боја) ▲▲Топло совети : Замена шише капи се за 3 или 5-галон 55 мм, која одговара на snap врвот шишиња, но НЕ се ЗА УПОТРЕБА СО ЗАВРТКА ВРВОТ ШИШИЊА, ве молиме проверете производ на сликите за да ги видите шише овие ќе одговара.Ќе треба да го притиснете копчето caps надолу, ако се чувствувате тоа е лабава.Бидејќи на воздух-тесни печат принцип, pry ја отвори со крајот на лажица или вилушка. ▲▲▲100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА!Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашата Вода Jug Капа, ние ќе ви даде целосна наплата, без прашања праша.

Декларирани својства

Најдобри предлози