.

.

ZKCREATION Замена Види Бенд 20 мм Фитнес Тракер Активност Tracker Маскирна Зелена

ZKCREATION Замена Види Бенд 20 мм Фитнес Тракер Активност Tracker Маскирна Зелена

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

★Следење на рака 20 мм за Жените Фитнес , можете да го промените рака за вашиот види за подобро да одговара на различни видови на облека. ★Рака материјал е TPU материјал,изработени од силициум-полимер базирани материјали.со анти-вода и анти-пот функција.

Декларирани својства

Најдобри предлози