.

.

Оникс Ла Playa Инстант Браунинг Лосион - Не Само Tanner - Затемнети Крем - Лице Tanner - Bronzer Тен Лосион за Блескав Кожата - Природен Тен Подобрувач - Sunless Tanner за Внатрешна Отвор?

Оникс Ла Playa Инстант Браунинг Лосион - Не Само Tanner - Затемнети Крем - Лице Tanner - Bronzer Тен Лосион за Блескав Кожата - Природен

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

Ова не се обични авто-tanner : Тоа е природен карамел-базирани тен extender кои не содржат било лажен тен или само-тен состојки.Длабоко тен : Нашата инстант тен bronzer испорачува екстремни темно бронзен тен резултати.Инстант bronzer : се однесува Само на нашите природни бронзирање тен лосион и да уживате во совршено sunless еден ден тен.За внатрешна и надворешна : Подобрување на вашиот тен или во тен креветите или како прилог на плажа.Лицето tanner : Совршен за деликатна кожа, нашите тен кревет лосион дава блескав кожата.Тоа е време да блесне : Блескав кожата со беспрекорен тен за инстант природен изглед на боја за секоја прилика.Затемнети крем : совршена дневна навлажнувачки тен лосион со bronzer да се земе вашата нега на кожата режим, за да на следното ниво.Избегнувајте ленти : Ова браунинг лосион апсорбира брзо, оставајќи вашата кожа совршено пржен кога користите тен мит.Вегетаријанската и гребен пријателски : Изработени со највисок квалитет состојки, се развива со голема љубов за животни, погодни за вегетаријанци.За најдобар резултат : се Применува Ла Playa Инстант Bronzer со тен мит.П : Може ли да го користам на моето лице?.A : Да, ќе може да.Само да се осигурате дека сте ги избрише вашето лице со шминка избрише потоа да се избегне појава на акни.П : Колку долго трае тен трае?.A : тен трае се додека не туш го исклучите.П : Може ли да го користам тоа директно на сонцето?.A : Да, можете да го користите за внатрешна или надворешна тен.Ла Playa не содржи заштита од сонце и тоа е совршен за секоја прилика.

Декларирани својства

Најдобри предлози