.

.

YAMAZAKI дома Биро Организатор, Бела

YAMAZAKI дома Биро Организатор, Бела

Мислење на купувачите:

DEN 672.00
Износ
Залиха

БИРО ОРГАНИЗАТОР : Ова биро организатор е одлично за складирање опција да се задржи пенкала, писма, телефони и други tabletop објекти организирани.Тоа може да се одржи мали предмети, садови, или алатки потребни за статистика, ученичкиот дом или училиште училница.МОДЕРЕН ДИЗАЈН : На елегантни стојат има дрвената рачка за носење насекаде каде што е потребно и чувајте резерви во исправена позиција.Белата дизајн е направен да одговара на било какви декор.ФУНКЦИОНАЛНА : во Собата на носителот на вашата работна маса да имаат крајната организација.На компактни димензии ќе го задржи чист простор за компјутер, трудови, украси, и e-mail.ДИМЕНЗИИ : Овој производ е 3.3 x 10.6 x 5.3 инчи.БРЕНД : Yamazaki носи мислата и креативност да секојдневните предмети, преку дизајн инспириран од животот во Јапонија.Објектите креирани со посебно внимание на едноставноста, практично, квалитет и заштеда на простор.Оваа Tosca Биро Организатор страна Yamazaki е најдобар начин да ги чувате мали стационарни предмети да се задржи маси и бироа организирани.Место на десктоп да се одржи трудови, моливи, и други канцелариски материјали за лесен пристап во текот на денот.БИРО ОРГАНИЗАТОР : Ова биро организатор е одлично за складирање опција да се задржи пенкала, писма, телефони и други tabletop објекти организирани.Тоа може да се одржи мали предмети, садови, или алатки потребни за статистика, ученичкиот дом или училиште училница.СТАЦИОНАРНИ НОСИТЕЛОТ : Нејзината топла дрвена акцентот го прави овој совршен избор за секоја соба во вашиот дом, без разлика дали тоа да биде дом канцеларија, дневна соба, бањата или кујната.Место на масите, countertops, или vanities.

Декларирани својства

Најдобри предлози