.

.

ALLVEK столче Покритие за Кучиња - Neoprene Седиште Опфаќа за Автомобили Водоотпорен и Универзална Кофа столче Заштитник

ALLVEK столче Покритие за Кучиња - Neoprene Седиште Опфаќа за Автомобили Водоотпорен и Универзална Кофа столче Заштитник

Мислење на купувачите:

DEN 503.76
Износ
Залиха

СПЕЦИФИКАЦИЈА Боја : Сива Димензии : 56 педа од седиштето на потпирачи за глава, 26" педа од седиштето страна на страна Материјал : горниот слој - 100% најлон, назад слој - 100% neoprene Погоден Сезона : сите сезони, Вклучувајќи : Пред Седиштето Покрие x 1 Цена : Еден предните покрие, не еден пар Опис 1.Да се чува на ладно и суво место кога не е во употреба. Чувајте ги вашите кожен пријател право од ваша страна кога се оди за возење со нашите neoprene столче капак.Висат да се исуши.За најдобри резултати, се чистат со влажни влажна се предлага Гаранција 100% ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Нашите neoprene седиште поклопецот е доживотна гаранција за дефект на материјалите и изработката.Место чисти, вакуум или црево нечистотија off. Ова пред седиштето поклопецот е лесно да се исчисти по неуредна ден и надвор со вашиот pup. Поместена со 2 слоја на премиум материјали - ова столче покрие горниот слој е исчезнат отпорни најлон, назад слој е не се лизга и уникатни течни заклучување neoprene, обезбедува течни не seep преку вашиот автомобил седиште.Машина или рака мие покрие одделно. 100% пари гаранција за враќање на целосно задоволство. Тие се лесно да се инсталира, само се лизга го поклопецот над потпирачи за глава и го собере до седиштето. Исто така можете да уживате во додаде удобност и стил со ова столче заштитник.Ова столче покрие го штити вашиот автомобил е тапацир од spills, дамки, гребнатини и други оштетувања.Одлично за шепа-tners дека сакал да биде пред се, совршен за да се земе вашиот кожен пријател за возење, без да се грижите за хаос тој може да донесе 3. Нашите столче корица нема да ја загрози вашата безбедност со што се намалуваат воздушните перници за распоредување.

Декларирани својства

Најдобри предлози