.

.

Сирена Опашка Ќебе, TEKI погоден за носене Капчиња Спиење Ќебе за Деца Девојки, Риба Скали Шема Полно работно Тело Fishtail Ќебиња Сите Сезони чекалницата дреме Coverlet (Син?

Сирена Опашка Ќебе, TEKI погоден за носене Капчиња Спиење Ќебе за Деца Девојки, Риба Скали Шема Полно работно Тело Fishtail Ќебиња

Мислење на купувачите:

DEN 600.00
Износ
Залиха

❤ГОЛЕМИНА : големината на овој сирена опашка ќебе е 59 x 31.5" (150 x 80см), погоден за деца, доволно долго од врвот на опашката. ❤МАТЕРИЈАЛ : Мека сирена опашка ќебе е направена од акрилик влакна без било какви алергии.Машина перат и нема да исчезнат. ❤ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Капчиња риба-вага моделот што го прави да изгледа како вистинска сирена.Грбот и долниот дел на сирена ќебе се отворени, така што може да се добие во и надвор лесно. ❤СИТЕ СЕЗОНИ : сирена опашки ќебе може да се задржи топло во ладно време и да се заштити од климатизација во лето.Погоден за кревет, троседот, канцеларија, нап. ❤СОВРШЕНО ТОПЛО ПОДАРОК : погоден за носене Ќебе е најдобриот подарок за вашите деца или внуци на роденден, Децата ден, Нова Година, Божиќ.Направете вашиот малку девојка е сон на сирена да се обистини.

Декларирани својства

Најдобри предлози