.

.

Контрола Автоматско Затемнување Заварување Шлем со Мелење Mode - Орел со Американското Знаме Модел, Модел Број 85208

Контрола Автоматско Затемнување Заварување Шлем со Мелење Mode - Орел со Американското Знаме Модел, Модел Број 85208

Мислење на купувачите:

DEN 1514.64
Износ
Залиха

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Орел Автоматско Затемнување Заварување Шлем.Лесен дизајн е целосно прилагодливи главата опрема.Прилагодлива чувствителност со променлива нијанси 9-13. Соларен Погон.Голем гледање област со УВ/IR-обложени леќи.Лесен дизајн е целосно прилагодливи главата опрема.Прилагодлива чувствителност со променлива нијанси 9-13. Соларен погон.Голем гледање област со УВ/IR-обложени леќи.Орел/САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози