.

.

Looney Зоолошката градина Привремена Тетоважа Маркери за Кожата, 10 Тело Маркери + 20 Голема Тетоважа Stencils за Деца и Возрасни, Dual-Крај Тетоважа Пенкала Направи Смели и Фи

Looney Зоолошката градина Привремена Тетоважа Маркери за Кожата, 10 Тело Маркери + 20 Голема Тетоважа Stencils за Деца и Возрасни,

Мислење на купувачите:

DEN 478.56
Износ
Залиха

ХРАБАР ТЕЛОТО УМЕТНОСТ е на дофат на вашите прсти со Looney Зоолошката градина Кожата Маркери.Се создаде живописни привремени тетоважи за да се надополни cosplay облека, ноќта на Вештерките носии или само за забава.Вклучува лесен-за-користење stencils. 30-ПАРЧЕ ПРИВРЕМЕНА ТЕТОВАЖА КОМПЛЕТ вклучува 10 кожата-безбедно телото уметност, пенкала и 20 големи привремена тетоважа stencils.Се создаде око-фаќање на телото уметност со виножито од тетоважа маркер пенкала кои се на кожата-пријателски.КОЗМЕТИЧКИ-ОДДЕЛЕНИЕ МАСТИЛО во нашата тетоважа-маркери за кожата е привремено, не-токсични и не-иритирачки.Храбар телото уметност маркери красат рамената, рацете, телиња и грбот користење на мастило дека мие исклучување со сапун и вода.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА кора-и-стап stencils направи тоа бриз да се пополни-во креации со широк совет краевите на нашиот тетоважа-пенкала за кожата.По мастило има овошје, кори-исклучување на обновливи матрицата и додадете сложена детали со парична казна-совет завршува.ЗАБАВА-ЗА-СИТЕ привремена тетоважа пенкало колекции се направи прекрасен подарок за тинејџерски девојки и момчиња, како и за возрасни.Тие се мора да се има дополнувања на cosplay додатоци и се одличен врнежливи денови деца активности.Откријте Телото Уметност. · Да се создаде шарени, посветеност-слободен тетоважи. · Тетоважа пенкала имаат живи бои и двоен совети. · Тест-возење тетоважи каде било на телото.Козметички-Одделение Мастила. · Кожата-friendly багрила ги исполни стандардите за индустријата. · Нежни бои имаат око-фаќање на pigmentations. · Привремен tats измиете со сапун и вода.Едноставен за Употреба. · Пред-намалување на тетоважа stencils се самолепливи. · Користете широк совети на боја-во големи области. · Кора од далеку матрицата & додадете детали со парична казна совет.Сопствени Дизајни. · Го персонализирате матрицата уметност со сопствени детали. · Прилагодите тетоважа тема за вашите пријатели. · Нема 2 тетоважи некогаш мора да биде иста.Изберете Ја Вашата Група. · Одберете од 14-компјутер или 30-pc тетоважа колекции. · Мали комплет вклучува метален тетоважа маркери. · Големи комплет нуди виножито на тетоважа пенкала.Дарот на Забава. · Тетоважа маркери се забавува целото семејство. · Младите & стариот може да се доживее смел тетоважи.Покаже тимскиот дух или accessorize носии.

Декларирани својства

Најдобри предлози