.

.

Sscon 100pcs М2.5x3mm Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Првенство Точка Socket Set Завртки

Sscon 100pcs М2.5x3mm Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Првенство Точка Socket Set Завртки

Мислење на купувачите:

DEN 284.64
Износ
Залиха

Материјал : Направен од 304 од не 'Рѓосувачки Челик,' рѓа и корозија.Тема Големина : 2,5 mm/0.1"; Вкупна Должина : 3мм/0.12".Глава Стил : Чаша Точка; Главна Боја : Sliver На Ѕвонење.Широко се користи во електроника, комуникација, опрема, електрични производи, културни добра, заштита на животната средина машини, итн.Пакетот Вклучува : 100 x Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Socket Set.Производ Specification Material : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Main Боја : Sliver Tone Thread Големина : 2,5 mm / 0.1"Вкупна Должина : 3мм / 0.12" Хексадецимален Штекер Ширина : 1.3 mm / 0.05"Главата Стил : Чаша Point Quantity : 100pcs x Хексадецимален Штекер Завртки.

Декларирани својства

Најдобри предлози