.

.

NextFri Мека Двострано Превозникот за Мали Средни Мачки, Кучиња ,TSA Авиокомпанија Одобрени Расклопна Патување Милениче Превозникот

NextFri Мека Двострано Превозникот за Мали Средни Мачки, Кучиња ,TSA Авиокомпанија Одобрени Расклопна Патување Милениче Превозникот

Мислење на купувачите:

DEN 911.52
Износ
Залиха

ПРЕНОСНИ & ПЕРАТ : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница, која е поместена рамо, рака и да се справува.АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ(Големина : M) : Со авио-одобрени дизајн(Освен Југозападниот Авиокомпании или Alaska Airlines,нашите миленичиња превозникот е 10.Референца вашите миленици' должина и висина, при избирање на превозникот големина.ПРЕНОСНИ & ПЕРАТ - На количка за дизајн може да биде лесно за чување и носат.Ве молиме мерка на вашето домашно милениче големина однапред.5 инчи висок(средна големина), кој е надвор од Авиокомпании максимална висина (8.Нови миленичиња превозникот може да имаат мирис, ве молиме да се мијат или ставете ја во отворен вентилирани место за неколку часа пред првата употреба.Поместена,рамо, рака ,рачки, пријатна руно милениче кревет може да бидат целосно отстранети и измиени.Не ставајте под авион седиште.Голем Превозникот Мерки : голем превозникот е наменет за средни и големи домашни миленици во рок од 18"L x 12"W x 12"H и 23 кг .5 инчи) ), може да се земе вашето домашно милениче да се оди насекаде.Овој дизајн може да го олеснат товарот за вас и направете ја вашата патување релаксирачки.6 Pounds), но трајни( водоотпорен-наредени ткаенина), Мрежа на windows за вентилација, врвот и од страна на влезот со заклучување патентите за безбедност.Миленичиња превозникот доаѓа со отстранлив база вметни, што создава цврст површината за вашето домашно милениче да се застане на, заедно со отстранлив & рака мие атмосфера руно милениче кревет,која нуди пријатна за спиење простор за вашите миленичиња патување.Подобро достапни за мали и средни домашни миленици во рамките на 15lbs(среден) / 23lbs(големи). Веднаш избрише до било кое прашање или течни со влажна крпа или сунѓер.УДОБЕН & SAFE : Стави пакет на вашиот куфер директно, и вашето домашно милениче може да се движи напред со вас synchronously.

Декларирани својства

Најдобри предлози